Rok szkolny 2022/2023

mgr Andruszkiewicz Aleksandra

chemia

mgr Bagińska Wioletta

fizyka, wychowawca ID

mgr Bączek Kinga

wychowanie fizyczne

mgr Bergau- Ciechanowicz Anna

język polski, wychowawca 4B

mgr Białkowska Hanna

język angielski, wychowawca 4A

mgr Domarecka Katarzyna

matematyka, fizyka, wychowawca 2E

mgr Drążek Beata

podstawy przedsiębiorczości

mgr Dziurewicz Łukasz

wychowanie fizyczne

mgr Ekes-Horyd Agata

język francuski

mgr Fijas Małgorzata

edukacja dla bezpieczeństwa, etyka,  doradztwo zawodowe

mgr Godziuk Anna

język polski

mgr Gołębiowska Iwona

psycholog

mgr Grzywacz Tadeusz

religia

mgr Gudalewska Małgorzata

matematyka, wychowawca 1B

mgr Gustaw-Śmiałek Maja

język angielski, wychowawca 3C

mgr Janiszewska Magdalena

historia sztuki, plastyka, podstawy projektowania graficznego

mgr Kalita Klaudia

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca 2C

mgr Kokot Anna

matematyka

mgr Kochańska Jolanta

chemia

mgr Korcz Małgorzata

wychowanie fizyczne

mgr Lademann Agata

wychowanie fizyczne, wychowawca 3E

mgr Lenz Ewa

bibliotekarz

mgr Lewandowska Aksana

język rosyjski, wychowawca 2B

mgr Lewandowska Ewelina

język niemiecki

mgr Lipińska Anna

język polski, wychowawca 1A

mgr Łysik Adam

wychowanie fizyczne

mgr Maleszewska Małgorzata

język angielski, wychowawca 1C

mgr Michalska Izabela

geografia, turystyka i rekreacja, wychowawca 4F

mgr Miros Małgorzata

geografia, turystyka i rekreacja, wychowawca 2A

mgr Miśkowicz Iwona

biologia, wychowawca 1E

mgr Mruk Gizela

język angielski

mgr Nowak Anna

język angielski, wychowawca 4D

mgr Polanowska Daria

dyrygent, muzyka, historia muzyki, gra na instrumencie

mgr Prądzińska Małgorzata

informatyka

mgr Rezmerska Kinga

język angielski

mgr Rudka Renata

matematyka, wychowawca 4E

mgr Rudnicka Magdalena

psychologia

mgr Rutkowska Dorota

język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, wychowawca 3A

mgr Salasa Kinga

język francuski, wychowawca 3B

mgr Sochacki Mikołaj

informatyka

dr Staszewska- Zwara Małgorzata

biologia, wychowawca 3D

mgr Strójwąs Beata

psycholog

mgr Szabelska Katarzyna

język angielski

mgr Szapar Barbara

historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Szczepańska Kornelia

język angielski, wychowawca 4C

mgr Szewalje Małgorzata

matematyka

mgr Szewalje Karol

wychowanie fizyczne

mgr Tryniszewski Krzysztof

język rosyjski, historia

mgr Wawro Małgorzata

pedagog specjalny

mgr Wawrzyniak-Skiba Justyna

bibliotekarz

mgr Wejer Daria

język angielski, wychowawca 2D

mgr Wysocka-Pianowska Katarzyna

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja prawna, wychowawca 1F

mgr Zakrzewski Łukasz

religia

dr Zawistowska-Toczek Dagmara

język polski, wychowawca 2F

mgr Żuk Agata

język polski, wychowawca 3F