02 czerwca 2023 r. rozpoczęło się ostatnie spotkanie partnerskie w ramach projektu Erasmus+🇪🇺 NoTimeToWaste.
Gościmy w Gdańsku szkoły z Francji, Turcji, Portugalii i Litwy. Niektórych uczniów i nauczycieli znamy już z poprzednich spotkań. Po krótkim powitaniu, Pani dyrektor Marta Duszyca zapoznała gości z naszą szkołą i polskim systemem edukacyjnym. Nasi partnerzy zostali oprowadzeni po szkole, po czym udaliśmy się na warsztaty produkcji naturalnych kosmetyków prowadzonych przez Panią Paulinę Bastian z Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Każdy mógł zrobić sobie mydełko kokosowe oraz pomadkę ochronną do ust👌. Po południu udaliśmy się na spacer🚶 wzdłuż morza do Sopotu. Będziemy gościć naszych kolegów i koleżanki przez kolejne kila dni, do 06.06.2023r., zapewniając ciekawy i oryginalny program edukacyjny.
Tekst Katarzyna Szabelska
Fot. Agnieszka Lechman, Katarzyna Szabelska