Wycieczka do Wrocławia

W dniach 4-5 listopada uczniowie klasy II C i III C SP wybrali się na wycieczkę do jednego z najstarszych miast polskich- Wrocławia. Oprócz zwiedzenia miejsc, które są wizytówką tego miasta (Ostrów Tumski, Stare Miasto, Hala 100-lecia), uczniowie uczestniczyli także w warsztatach artystycznych w Muzeum „Pana Tadeusza”, a także mieli okazję zobaczyć kolekcję sztuki współczesnej w Muzeum Narodowym, gdzie zgromadzono dzieła wybitnych artystów XX wieku. Ich interpretowanie było sporym wyzwaniem dla kreatywności wszystkich uczestników Wielkich emocji dostarczyła gra w szukanie wrocławskich krasnali (gratulacje dla zwycięskiej ekipy!). To była wyjątkowo udana wycieczka, za której organizację dziękujemy pani Katarzynie Wysockiej- Pianowskiej.

Anna Godziuk