Uczniowie Piotr Chodakowski-Malkiewicz, Dawid Sztejna, Artur Raszczyk, Marcelina Bajda oraz Wiktoria Wrzosek zakwalifikowali się do II i III etapu I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych, który odbędzie się 18.03.2020 w II Liceum Ogólnokształcącym z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni. Organizator przypomina, że II etap dotyczy stanów Waszyngton i Nowy York, a etap III to ustna prezentacja na wcześniej wybrany temat. Lista tematów zostanie przesłana mailem zgodnie z terminami w Regulaminie konkursu.

Gratulujemy !!!!

Koordynatorzy szkolnego etapu konkursu:

Katarzyna Szabelska i Daria Wejer