Uroczystość pożegnania klas trzecich❤️
W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy uroczyście uczniów klas maturalnych. Wśród zaproszonych gości znalazły się przedstawicielki Rady Rodziców - Przewodnicząca Pani Katarzyna Gęba oraz Pani Monika Wietrzyńska a także rodzice abiturientów.
Pani Dyrektor XIX LO Marta Duszyca w pożegnalnym przemówieniu życzyła absolwentom sukcesów na egzaminie maturalnym, odwagi oraz wytrwałości w dotarciu do wyznaczonego celu. W trakcie uroczystości Pani Dyrektor wręczyła wszystkim uczniom świadectwa a także przekazała życzenia i drobne upominki od Prezydent Miasta Gdańska Pani Aleksandry Dulkiewicz, wręczyła pamiątki od Rady Rodziców i SU. Pożegnanie w imieniu maturzystów wygłosił Jakub Zdończyk a występ muzyczny uczniów, szkolnego chóru Scherzi musicali i absolwentów, przygotowała Pani Daria Polanowska.
Powodzenia...
Tekst: Anna Lipińska