SZKOLNA AKCJA ODDAWANIA KRWI

Chcielibyście się podzielić? Czymś, czego macie wystarczająco dużo, czego Wam nie zabraknie, a czego nie można kupić?
Jeśli macie w sobie choć odrobinę chęci niesienia pomocy i jesteście ogólnie zdrowi i co ważne PEŁNOLETNI weźcie udział w akcji oddawania krwi w XIX Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku! Wystarczy zjeść rano śniadanie i zabrać ze sobą dowód osobisty. Resztą zajmą się pracownicy Regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.
Już za tydzień, we WTOREK 15. STYCZNIA OD GODZINY 9.00 w naszej szkole.
Będziemy prosić uczniów poszczególnych klas trzecich po kolei, zatem, jeśli tylko możesz, podziel się tym, co masz najcenniejszego. Twój dar może uratować komuś życie...
Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym kto może zostać krwiodawcą i jak wygląda cała procedura, zapraszamy na stronę krew.gda.pl
LICZYMY NA WAS!!!!