DZIEŃ OTWARTY W XIX LO

Pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca 2022 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty- po dwóch latach znowu w formie stacjonarnej.

Tłumy gości, które odwiedziły tego dnia budynek XIX LO świadczą o ogromnej popularności naszej szkoły i jej oferty edukacyjnej. Uczniowie klas ósmych wraz z nauczycielami i rodzicami mieli okazję zwiedzić budynek, zapoznać się z profilami klas pierwszych, jakie powstaną w kolejnym roku szkolnym, porozmawiać z licealistami, a także uczestniczyć w prezentacjach, doświadczeniach i zagadkach językowych przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Mamy nadzieję, że z niektórymi odwiedzającymi nas gośćmi będziemy mogli spotkać się po wakacjach i powitać ich ponownie w progach XIX LO- tym razem już jako uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy za odwiedziny!

tekst i zdjęcia: Anna Godziuk