WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY XIX LO🙋‍♀️
18 marca 2021 roku na platformie MS Teams odbył się Dzień Otwarty XIX LO zorganizowany przez uczniów z SU pod kierownictwem pani Eweliny Bachorskiej i pani Anny Godziuk.
Goście odbyli wirtualny spacer po budynku naszego liceum, a także zapoznali się z ofertą edukacyjną na kolejny rok szkolny. Uczniowie przedstawili kandydatom proponowane profile i opowiedzieli o działalności samorządu, wolontariatu, osiągnięciach sportowych
i projektach realizowanych w XIX LO. Zaprezentowane zostało również nauczanie języków obcych i sukcesy uczniów klas artystycznych. Duże wrażenie zrobiły zaprezentowane występy chóru Scherzi Musicali oraz wokalistów z grupy muzycznej.
Podczas spotkania goście mieli możliwość zadawania pytań o funkcjonowanie szkoły, egzamin predyspozycji artystycznych i proces rekrutacji.
Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które planujemy na kwiecień.
Do zobaczenia😃👋
Anna Godziuk