Projekt eTwinning „Kuchnia w naszych krajach”

W roku szkolnym 2021/2022 kontynuujemy współpracę ze szkołami z Litwy i Włoch w ramach projektu eTwinning. W zeszłym roku zajmowaliśmy się tematyką miasta. W tym roku pracujemy nad projektem pt.: „Kuchnia w naszych krajach”.

Poprzez wideokonferencje i pracę w grupach międzynarodowych będziemy wymieniać się informacjami na temat zwyczajów żywieniowych i typowych dań w naszych krajach.

Będziemy również próbować przygotowywać dania z Litwy i Włoch a nasi partnerzy z projektu spróbują przygotować dania polskie.

Na koniec projektu zamierzamy stworzyć mini książkę kucharską z przepisami litewskimi, polskimi i włoskimi.

Projekt odbywa się w języku francuskim. Uczestniczą w nim uczniowie z klasy 2F.

Projekt odbywa się w języku francuskim. Uczestniczą w nim uczniowie z klasy 2F.

Justyna Brzoskowska