MIKOŁAJE ŁĄCZCIE SIĘ!

Szkolne Koło Caritas zaprasza całą społeczność XIX LO do włączenia się w akcję świąteczną organizowaną przez Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza, "Mikołaje! Łączcie się"

Do świąt jeszcze trochę czasu, ale my już szukamy Mikołajów, którzy chcieliby pomóc najmłodszym podopiecznym Funduszu Dzieci Osieroconych i Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

W tym roku ze względu na wyjątkowe warunki spowodowane pandemią, dzieci zamiast konkretnych prezentów, otrzymają karty podarunkowe o wartości ok 150 zł. Będą mogły samodzielnie wybrać i zakupić wymarzone prezenty pod okiem swoich opiekunów – w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Zachęcamy do wpłat Bank BOŚ SA O/ Gdańsk 23 1540 1098 2001 5562 4727 0010 z dopiskiem np. „Mikołaje, Łączcie się!" - Agnieszka nr 1. Uczeń/ rodzic XIX LO GDAŃSK”.

Wspólnie rozjaśnijmy dzieciom Święta!

Anna Nowak

Daria Polanowska