Klasa 1c społeczno-prawna przez cały rok szkolny  uczestniczyła w dodatkowych zajęcia on-line z edukacji prawnej prowadzone przez Panią Paulinę Janik . Klasa i szkolny koordynator otrzymała podziękowania od Pani Pauliny za udział w projekcie. Oto część tych podziękowań:

"Szanowni Państwo,

Z całego serca dziękuję Państwu za udział w projekcie „Problemy prawa? – prosta sprawa”. Dzięki Państwa zaangażowaniu oraz Cudownej Młodzieży zorganizowałam przez rok szkolny 20/21 - 296 lekcji online, w których wzięło udział prawie 10 000 uczniów. Jak sami Państwo wiedzą prowadzenie lekcji online jest nie lada wyzwaniem, ale liczę na to, że udało się odciągnąć Młodzież od „rozpraszaczy” i zwrócić ich uwagę poruszanymi przeze mnie kwestiami prawnymi".

My również dziękujemy za ciekawie przeprowadzone lekcje