OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

15 października 2018 roku odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane i poprowadzone przez uczniów klasy II A. Pierwszoklasiści rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach, a jury w składzie- pani Barbara Szapar, pani Ewelina Bachorska i ksiądz Łukasz Grelewicz oceniali ich wysiłki i przyznawali punkty. Sprawdzano kreatywność i umiejętność prezentacji klasy (kręcenie teledysku i pozowanie do fotografii), poczucie humoru (przebrania), wiedzę o szkole (quiz) oraz determinację (konkurs jedzenia pączków). Rywalizacja wzbudzała wiele emocji i była bardzo zażarta, o czym świadczy fakt, że klasa I C, która zdobyła pierwsze miejsce, tylko o 1 punkt wyprzedziła zdobywców miejsca drugiego. W nagrodę otrzymała możliwość wybrania sobie dnia bez sprawdzania wiedzy. Klasa I B wywalczyła przywilej organizacji uroczystości otrzęsin w następnym roku szkolnym.

Gratulujemy zwycięzcom.

Opracowała mgr Anna Godziuk