Wszyscy potrzebujemy wiedzy, edukacji i rozwoju. Daje to POWER.
Szkoła od roku 2019 realizuje projekt  Power- kontynuacja SPINKI.
Projekt koordynuje Pani Małgorzata Szewalje.
Wakacje z projektem POWER🌞😎🤩
💥W dniach 20-23.07.2021 uczestnicy projektu POWER pod opieką Pani Małgorzaty Szewalje spędzili aktywnie czas 🚵‍♂️🤽‍♂️🤾‍♀️🤸‍♀️na wyjeździe kompetencyjnym w Osówku (Bory Tucholskie) zorganizowanym przez Stowarzyszenie Morena.
💥W trakcie zajęć podnieśli swoje kompetencje z pierwszej pomocy 🩺z elementami ratownictwa wodnego💙 i ukończyli kurs animatora czasu wolnego.
W roku szkolnym 2021/2022 grupa uczniów z klasy 3A po SP oraz klasy 3B po Gim pod opieką Pani Małgorzaty Szewalje uczestniczyła w projekcie "Czas na młodzież" realizowanego przez Stowarzyszenie Morena w Gdańsku. Młodzież podnosiła swoje kompetencje społeczne uczestnicząc w cyklu szkoleń i warsztatów w tym jednym trzydniowym szkoleniu wyjazdowym. Uczniowie klasy 3A zrealizowali także swój projekt społeczny "zieLOna XIX", który polegał na zakupie i posadzeniu roślin doniczkowych. Rośliny te zdobią korytarz szkoły i niektóre sale lekcyjne."