🎉FESTYN INTEGRACYJNY 🎉
06 września odbył się integracyjny festyn dla klas pierwszych zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego i Samorząd Uczniowski.
Pani Dyrektor Marta Duszyca przywitała uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim udanej integracji w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji😍
W ramach festynu uczniowie wzięli udział w 6 zabawach, które pomogły im się bardziej poznać🤸🙋.
Został również zorganizowany międzyklasowy quiz „Co wiem o mojej szkole” oraz konkurs na najlepszy portret wychowawcy.
W rywalizacji zwyciężyła klasa 1D, która dzięki najwyższej liczbie punktów otrzymała voucher na kręgle! 👏
Na zakończenie festynu wszystkie klasy zatańczyły razem Belgijkę.👭🧑‍🤝‍🧑👬
Mamy nadzieję, że udało Wam się trochę poznać oraz zintegrować zarówno z kolegami z klasy jak i wychowawcami!
Życzymy Wam wspaniałych, pracowitych i ambitnych dni podczas nauki w XIX LO🥰
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! 😊