Wizyta Pomorskiego Kuratora Oświaty w XIX LO im.M.Mokwy

30.08.2018 Pomorski Kurator Oświaty Pani  dr Monika Kończyk przyjęła zaproszenie Dyrektora XIX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Pana Krzysztofa Tryniszewskiego i wzięła udział w plenarnej Radzie Pedagogicznej inaugurującej nowy rok szkolny 2018/2019.

Podczas wizyty Pani Kurator bardzo pochlebnie oceniła działania naszego liceum, zwłaszcza osiągnięcia muzyczne szkolnego chóru „Scherzi Musicali”, dziękując przy okazji za efektywną współpracę w minionym roku szkolnym.  Pani Kurator przedstawiła również najważniejsze informacje na temat zmian w ocenie pracy nauczyciela, plan działań Pomorskiego Kuratorim Oświaty na rok szkolny 2018/2019, szczególnie podkreślając przy tym innowacyjne na skalę ogólnopolską programy i projekty.