🎙Wirtualny Dzień Otwarty Szkoły💻

28 maja 2020 roku odbył się Dzień Otwarty XIX LO. Ze względu na zagrożenie koronawirusem miał on formę wirtualną i przeprowadzony został na platformie  MS Teams.
Uczniowie i nauczyciele pod kierownictwem pani Eweliny Bachorskiej prezentowali ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny. Całość prowadziła Magdalena Wójcik z klasy II C, a wspomagali ją Wiktoria Kowal z II D i Franciszek Myszewski z II A. Nad stroną techniczną czuwał Jakub Zdończyk z klasy I A. Zainteresowani kandydaci mogli dowiedzieć się o profilach klas funkcjonujących w naszej szkole, a także odbyć wirtualny spacer po budynku dzięki prezentacjom i nagranemu filmikowi. Osobne prezentacje poświęcono klasom artystycznym, z których słynie XIX LO - nauczyciele przedmiotów artystycznych przybliżyli specyfikę nauki w klasie o tym profilu i wyjaśnili, na czym polegają sprawdziany predyspozycji muzycznych i plastycznych.
Odwiedziło nas wiele osób, zadawano pytania, na które odpowiadali zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy pomyślnego przejścia przez rekrutację. Do zobaczenia w XIX LO!🙋‍♀️

Anna Godziuk