W dniu 26.11.2019 troje uczniów klas 1A Gim i 1F Gim uczestniczyło w konkursie języka niemieckiego dotyczącym znajomości 150 zwrotów frazeologicznych. Opanowanie zwrotów w języku niemieckim wymagało dużego zaangażowania. Zadania podczas półfinału nie były łatwe, ale uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli. I chociaż nie udało im się wygrać, nauczyli się wielu nowych rzeczy i zyskali nowe doświadczenia. Po konkursie wysłuchali jeszcze wykładu w języku niemieckim i z dyplomami wrócili do domu.

Oliwia Kołtuńska, Martyna Kusidło,Darren Malgeri – gratuluję odwagi i dziękuję za zaangażowanie.

Ewelina Lewandowska