Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie
Za nami kilka dni zawieszonych zajęć oraz pierwszych prób przekazywania materiałów powtórzeniowych w formie zdalnej. Bardzo dziękujemy za informacje zwrotne przychodzące od Państwa. Wszystkie sugestie, rekomendacje czy uwagi dotyczące ilości przesyłanych materiałów zostały przekazane nauczycielom z prośbą o ich uwzględnienie w planowanych działaniach.
Na stronie Ministerstwa Edukacji pojawiło się rozporządzenie w sprawie zdalnego nauczania. Od 25 marca rozpoczniemy realizację podstawy programowej poprzez nauczanie online. Edukacja zdalna w XIX LO będzie prowadzona na platformie Microsoft Teams, do której każdy uczeń ma dostęp za pośrednictwem platformy GPE.
Proszę pamiętać, że aplikację Microsoft Teams można zainstalować również na urządzeniu mobilnym, tj. tablecie lub telefonie komórkowym. Na chwilę obecną na platformie, w wirtualnych klasach, zalogowali się prawie wszyscy uczniowie z naszej szkoły. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma dostępu do internetu bardzo proszę o przekazanie informacji do wychowawcy klasy.

Dziękuję za wsparcie i zrozumienie
Z wyrazami szacunku,
Marta Duszyca