W środę, 30 listopada 2019r. odbyła się pierwsza debata drużyny szkolnego klubu debat. Od września należymy do Międzyszkolnej Trójmiejskiej Ligi Debat. Z przyjemnością informuję, że drużyna w składzie: Jakub Zdończyk, Olaf Peters, Aleksandra Czech, Julia Kraus, wygrała wczorajszą debatę z drużyną z 9 LO z Gdyni. Teza brzmiała "W interesie Polski jest zwiększenie liczby stacjonujących żołnierzy USA na jej terenie". N 15 minut przed rozpoczęciem debaty wylosowaliśmy stronę propozycji. Na szczególne uznanie zasługuje mowa kontrargumentacyjna naszej trzeciej mówczyni Oli Czech. Szkoda, że tego nie widzieliście! Gratulacje dla wszystkich debatantów. To była nasza pierwsza debata w lidze i mimo braku doświadczenia w debatowaniu, WYGRALIŚMY.
                                                                                               OPIEKUN DRUŻYNY - Małgorzata Wawro