Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

w załączonym pliku znajdują się terminy konsultacji z nauczycielami pracującymi w naszym liceum.

Od 25 maja br. umożliwiamy uczniom klas maturalnych  uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach.

Od 1 czerwca z konsultacji na terenie szkoły będą mogli skorzystać uczniowie klas pierwszych oraz drugich.

Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb uczniów, a także warunków pracy szkoły.

Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów.

Warunkiem przystąpienia do konsultacji na terenie szkoły jest uzgodnienie  dokładnej godziny z nauczycielem przedmiotu oraz wysłanie maila do sekretariatu szkoły.

Chcemy uniknąć sytuacji, w której na terenie  szkoły mogłaby  przebywać  zbyt duża liczba osób.

W konsultacjach  na terenie szkoły  mogą uczestniczyć tylko zdrowi uczniowie. Wychowawcy klas wysłali do Państwa drogą mailową szczegółowe informacje (zarządzenie Dyrektora Szkoły oraz załączniki) dotyczące bezpieczeństwa uczniów oraz pracowników w okresie ograniczenia funkcjonowania szkoły w zwiazku z zagrożeniem COVID 19.