I miejsce XIX LO w II Pomorskim Przeglądzie Teatralnym

„Historie Bohaterów Niezłomnych. Bohaterowie walk o Niepodległość Polski”.

W dniu 23 marca, w Teatrze Wybrzeże odbył się II Pomorski Przegląd Teatralny „Historie Bohaterów Niezłomnych. Bohaterowie walk o Niepodległość Polski”.
W konkursie uczestniczyły amatorskie grupy i zespoły teatralne działające przy szkołach, domach kultury oraz placówkach oświatowo-wychowawczych z terenu województwa pomorskiego.

Grupa teatralna XIX LO w składzie:
Magdalena Wójcik, Paulina Borzymowska, Angelika Febert, Aleksandra Myszk, Natalia Łada, Wiktoria Bronk, Laura Piecha, Martyna Korkosz oraz Bartek Drążek, Radek Pilip, Kacper Żołnowski zajęła I miejsce.

Magdalena Wójcik z klasy IC została dodatkowo wyróżniona za najlepszą grę aktorską!

Serdecznie gratuluję uczniom oraz nauczycielom, Pani Katarzynie Wysockiej-Pianowskiej i Pani Beacie Maliszewskiej, które przygotowywały młodzież do konkursu.

Marta Duszyca