DRUGA ODSŁONA DNIA OTWARTEGO XIX LO - 22 IV 2021
Ze względu na duże zainteresowanie marcową edycją Dnia Otwartego XIX LO postanowiliśmy zorganizować drugą odsłonę tego wydarzenia. Odbyła się ona na platformie MS Teams i kolejny raz zgromadziła spore grono zainteresowanych ofertą naszej szkoły.
Kandydaci do klas pierwszych mieli okazję obejrzeć szkołę od środka odbywając wirtualny spacer, poznać profile klas pierwszych, a także zapoznać się z różnymi działaniami podejmowanymi przez uczniów w ramach rozwijania zainteresowań.
Podczas spotkania goście zadawali wiele pytań o sprawdziany predyspozycji artystycznych, zajęcia dodatkowe, wycieczki oraz funkcjonowanie szkoły w warunkach nauki zdalnej. Mieli również możliwość posłuchania występów muzycznych i zobaczenia prac plastycznych uczniów z klasy artystycznej.
Anna Godziuk, Magda Janiszewska