Dobry występ unihokeistów!

W dniu 24. 10. 2018, w sali XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Osowej, odbył się turniej unihokeja chłopców w ramach licealiady. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie czwarte miejsce!

Zespół nasz w rozgrywkach grupowych wygrał z V LO i przegrał z, jak się później okazało, zwycięzcą turnieju Ogólnokształcącymi Szkołami Sportowymi.

W meczu decydującym o wejście do strefy 1- 3 przegraliśmy z IX LO i tym samym została nam walka o czwartą lokatę.

Na tym etapie zremisowaliśmy z III LO i pokonaliśmy zespół II LO co dało naszej drużynie czwarte miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie: Olkowski Mikołaj, Pietruszyński Michał, Wica Krzysztof, Żołnowski Kacper, Brzeziński Dawid, Liśkiewicz Bartosz, Kamiński Dawid, Garcon Maciej, Górniewicz Igor oraz maskotka ;) drużyny Donat Galikowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!